Menu Mobilne


O firmie

AutoMeria Geometria Kół i Mechanika Nysa to istniejąca na rynku od 2014 roku firma świadcząca usługi z zakresu ustawiania geometrii kół oraz mechaniki samochodowej.

Przykładamy największą wagę do jakości naszych usług i zadowolenia klienta. Do ustawiania geometrii używamy nowoczesnego, precyzyjnego sprzętu komputerowego o bardzo dużej dokładności. Diagnostykę przeprowadzamy przy użyciu oryginalnego interfejsu. 

AutoMetria Geometria Kół i Mechanika Nysa wciąż dynamicznie się rozwija, podąża za najnowszymi trendami i rozwiązaniami. Cechuje nas duża wiedza, umiejętności i doświadcznie. Ważnymi aspektami naszej filozofii prowadzenia biznesu jest terminowość i przystępne ceny dla naszych Klientów. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto nas wybrać?

Kwalifikacje

Kwalifikacje

Posiadamy szeroką wiedzę którą wciąż aktualizujemy o najnowsze trendy i technologie

Doświadczenie

Doświadczenie

Posiadamy duże doświadcznenia w branży, setki zadowolonych Klientów !

Terminowość

Terminowość

Nasze zlecenia wykonujemy terminowo. Zawsze uwzględniamy czasowe potrzeby Klienta.

Przystępne ceny

Przystępne ceny

Ceny za usługę są zawsze adekwatne do nakładu pracy. Szanujemy portfele Klientów.

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek:
sobota:
niedziela:

08:00 - 16:00
08:00 - 13:00
nieczynne

AutoMetria Geometria Kół Mechanika Nysa

Z wielu firm oferujących usługi z zakresu diagnostyka komputerowa silnika nysa ciężko wybrać taką, która jest rzeczywiście klasowa i na poziomie. Tutaj na pewno wyróżnia się AutoMetria Geometria Kół Mechanika, ponieważ pracuje na najwyższej jakości sprzęcie komputerowych i na oryginalnym sofcie. Stąd zarówno diagnostyka jak i geometria kół nysa są na najwyższym poziomie i bezpieczne dla Państwa samochodu. AutoMetria Geometria Kół Mechanika jest również ma olbrzymią renomę na polu mechanika samochodowa nysa. To efekt dużej wiedzy i doświadczenia w branży. Firma cieszy się także świetną marką w materii zbieżność nysa. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty firmy.